Istler Josef (Praha 1909 - 2000 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo nahoře Istler 43, olej/překližka, 33 x 41,5 cm, poškozená malba, rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |